» » “Позитивні зміни та процес розвитку Сновської ОТГ”

“Позитивні зміни та процес розвитку Сновської ОТГ”

Стали основною темою спілкування керівництва громади, директора “Сіверського центру післядипломної освіти” Володимира Бойка та представників білоруського телеканалу “Белсат”, які відвідали наш край цієї неділі.

Під час свого візиту гості поспілкувались з міським головою Олександром Медведьовим, секретарем міської ради Наталією Самойловою, заступником голови – начальником управління освіти сім’ї, молоді та спорту Оленою Коваленко та директором ДЮСШ Євгенієм Мудрицьким.

Створення білоруськими медівниками сюжету про Сновську та Менську громади здійснюється на замовлення Польського телебачення.

Жодне село Сновського району не залишилось поза межами громади.  Всі населенні пункти об’єднала в своєму складі одна з найбільших громад Чернігівщини – Сновська об’єднана територіальна громада.

Наші гості відвідали освітні заклади міста та на власні очі побачили ті позитивні зміни, що відбуваються в нашій громаді.

Олександр Медведьов розповів про вже реалізовані проєкти та плани на найближче майбутнє. Досить пізнавальною для медійників була інформація про здобутки громади за три роки існування.

Представники білоруського телеканалу побували в Сновській ЗОШ № 1, в якій утеплено і пофарбовано фасад, замінено віконні блоки, обладнано  класні кімнати, оновлено меблі для першокласників тощо. Відвідали територію Сновської гімназії, де проводяться роботи з будівництва нової їдальні навчального закладу та частково встановлено спортивний майданчик.

Нові трибуни та ремонтні роботи в дитячій юнацькій спортивній школі, заміна віконних блоків в ЦРЛ та поліклініці, закупка комп’ютерної техніки та комплектуючі до медичної апаратури, а також заплановані асигнування для придбання нової медичної апаратури, демонструють небайдужість керівництва громади до подальшої долі та розвитку Сновщини.

Наприкінці зустрічі гості відвідали ПСП «Сновський». Директор Сергій Скоробагатько зі своїми помічниками провів екскурсію по підприємству. Гості були вражені не лише високорозвиненою виробничою базою, а й професійністю і порядністю керівника.

Приємно, що не лише жителі, а й гості нашого краю помічають позитивні зміни, що у нас відбуваються.

До відома: «Белсат TV» – перший незалежний телеканал в Білорусії, який був створений як структурна одиниця Польського телебачення.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міськоїради