» » Працівниками міської ради проводиться роз’яснювальна робота про дотримання умов карантину на території Сновщини

Працівниками міської ради проводиться роз’яснювальна робота про дотримання умов карантину на території Сновщини

Відповідаючи на запитання жителів громади, зокрема власників магазинів, наголошуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України заборонено до 3 квітня 2020 р. роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення,

КРІМ роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв`язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Починаючи з 18 березня щоденно працівниками міської ради проводиться роз’яснювальна робота серед власників магазинів, закладів харчування, торгових точок про дотримання умов карантину на території Сновщини.

Більшість непродовольчих магазинів вже не працюють або перейшли на доставку товарів на замовлення.  Деякі кафе та бари прибрали столи і працюють в режимі магазинів.

Персонал продуктових магазинів та аптек забезпечений засобами індивідуального захисту, розміщені оголошення як вести себе з покупцям і продавцям, щоб не допустити поширення коронавірусу.

Будьте свідомими, поставтеся відповідально до дотримання правил поводження під час карантину!

Хочемо зазначити, що не знання законів не звільняє від відповідальності. Право контролю за дотриманнями правил карантину на Сновщині мають працівники нацполіції, органів місцевого самоврядування та Держпродспоживслужби.

ДО ВІДОМА. Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 Верховною  Радою України були  прийняті Постанови  Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року та № 215 від 16 березня 2020 року  «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID–19» (з ними можна ознайомитися на офіційному веб-сайті КМУ https://www.kmu.gov.ua). Вони вступили в дію по всій Україні і є обов’язковими до виконання.

Відповідні Розпорядження Сновського міського голови видані на основі вищезазначених законодавчих актів та розміщені на сайті міськради в рубриці «Нормативні документи».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи