» » Працівників територіального центру соціального обслуговування Сновської громади навчатимуть сучасним практикам роботи з людьми похилого віку

Працівників територіального центру соціального обслуговування Сновської громади навчатимуть сучасним практикам роботи з людьми похилого віку

19 листопада 2020 року на базі комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської громади буде проведено тренінг для співробітників Терцентру “Сучасні практики роботи з людьми похилого віку”.

Метою проведення такого навчання є підвищення рівня професійних компетенцій спеціалістів територіальних центрів соціального обслуговування шляхом опанування сучасних практик роботи з людьми похилого віку та впровадження новітніх підходів в роботу.

У ході тренінгу планується розглянути особливості роботи з людьми різних соціальних категорій, будуть озвучені головні психологічні проблеми людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, виділені актуальні запитання для налагодження стосунків з цієї цільовою категорією. Не оминемо й тему емоційного вигоряння, адже лише емоційно здорова особистість може надати кваліфіковану допомогу потребуючим у ній людям!  Тренінг буде наповнений практичними та цікавими вправами, які допоможуть відчути учасникам дієвість наданих рекомендацій.

Навчання відбувається в межах проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення Сновської ОТГ (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб,  осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо)».

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Організатором заходу є Сновська міська рада.

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.