» » Працівники територіального центру соціального обслуговування Сновської громади навчались сучасним практикам роботи з людьми похилого віку

Працівники територіального центру соціального обслуговування Сновської громади навчались сучасним практикам роботи з людьми похилого віку

Вчора, 19 листопада 2020 року для співробітників КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської громади відбувся тренінг “Сучасні практики роботи з людьми похилого віку”. Захід проведено на базі новоствореного в громаді «ПРОСТОРУ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ» в межах  грантового проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення Сновської ОТГ (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо)».

У ході тренінгу розглянуто особливості роботи з людьми різних соціальних категорій, у тому числі людей з обмеженими можливостями, виділені актуальні запитання для налагодження стосунків з цієї цільовою категорією. Також була піднята тема «Як уникнути появи синдрому професійного вигоряння», яка викликала у учасників заходу зацікавленість та жваве обговорення.

Повне закінчення проекту заплановане до 1 грудня 2020 р. Після прийому грантодавцем остаточного звіту про результати реалізації проекту ПРОСТІР відчинить свої двері для цільової аудиторії.

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Організатором заходу є Сновська міська рада.

 

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку

та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.