» » Працюємо над покращенням мобільності в громаді з Програмою «U-LEAD з Європою» 

Працюємо над покращенням мобільності в громаді з Програмою «U-LEAD з Європою» 

Команда спеціалістів міської ради пройшли курс навчальної програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів. Мобільність», яка має на меті підвищення спроможності представників органів місцевого самоврядування виконувати повноваження у транспортній та дорожній сферах в умовах воєнного стану.

Під час навчання були отримані знання щодо проєктування веломаршрутів, відновлення громадського транспорту, безпеку дорожнього руху, здобуті навички роботи з гуглкартами, перепланування профілю вулиць за допомогою інструменту Streetm, проведення аудиту пішохідних шляхів, створення карти ДТП з допомогою геопросторової системи Google My Maps.

Завершенням навчання стало розробка проєкту міжмуніципального співробітництва у сфері мобільності.

Дякуємо команді Сосницької громади (Андрій Ткач) за спільну роботу над проєктом повоєнного відновлення пасажирських перевезень в північних громадах Чернігівщини.

Спільний проєкт буде пропонуватись на конкурси міжнародним донорам.

Дякуємо Програмі «U-LEAD з Європою» за отриману можливість в отриманні знань і практичних навиків. Окрема подяка талановитим і фаховим тренерам Програми Мобільність Вікторіїї Прокопенко і Вадиму Денисенко.

#ULEAD #ULEADwithEurope

Відділ економічного розвитку та інвестицій