» » Працюємо над проєктами економічного розвитку

Працюємо над проєктами економічного розвитку

8 лютого 2022 року відбулось засідання робочої групи Сновської МТГ за участю експертів Ініціативи «Управління публічним інвестуванням» в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що підтримується Урядом Канади і реалізується компанією Alinea International, Юрія Вдовенка, Василя Федюка, Олександра Ісипа.

Метою чергового засідання було  обговорення та уточнення переліку економічних проектних ідей, які були попередньо напрацьовані робочою групою, визначення географії впливу, орієнтовну вартість проєктів, можливі джерела фінансування.

Обговорювались проєкти по виробництву та реалізації альтернативних видів палива (пелетів), створення Центру підтримки бізнесу, сільськогосподарських кооперативів, ініціювання на державному рівні розробки Програми молодого фермера, тема активних парків в громаді, реконструкція пустуючих будівель під готель та інші.

Далі членами робочої групи спільно з експертами будуть розроблені дві проєктні заявки з метою отримання фінансування (співфінансування) на їх реалізацію.

Відділ економічного розвитку та інвестицій