» » Представники відділення Міжнародного Медичного Корпусу побували на Сновщині

Представники відділення Міжнародного Медичного Корпусу побували на Сновщині

Сьогодні представники регіонального північного відділення Міжнародного Медичного Корпусу в Україні   International Medical Corps побували у Сновській громаді Вони зустрілися з міським головою Олександром Медведьовим і керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Володимиром Карпенком та обговорили потреби медичної  галузі громади, у першу чергу первинної ланки.

Громадські активісти розповіли, що готові надавати за запитом медикаменти, медобладнання, медичний одяг та меблі, гігієнічні набори, транспорт для підвозу лікарів у сільську місцевість, проводити навчальні  тренінги для лікарів та тренінги психологічної підтримки для населення громади. Зокрема, у минулому році Представництво Міжнародного Медичного Корпусу передало КНП «Сновський центр первинної допомоги» біохімічний  аналізатор Mindray BA-88A  вартістю 89,8 тис. грн.

На завершення зустрічі було домовлено про співпрацю міської ради з International Medical Corps в рамках покращення охоплення медичними послугами  населення та ВПО громади.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради