» » Представниця Програми EGAP відвідала Сновську громаду

Представниця Програми EGAP відвідала Сновську громаду

Сьогодні, 14 березня 2023 року, у Сновську громаду завітала  з першим ознайомчим візитом  координаторка Програми EGAP Софія Сакалош. На зустрічі були присутні міський голова Олександр Медведьов, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лілія Терещенко, представники інших структурних підрозділів міської ради.

Нагадаємо, що Сновську громаду було  відібрано за  результатами конкурсного відбору для співпраці з  Програмою EGAP, яка допомагає громадам впроваджувати сучасні електронні сервіси. Завдяки цьому у  найближчому майбутньому  Сновщина зможе зробити широкий крок у напрямку цифрової трансформації! Команда EGAP допоможе покращити роботу ЦНАПу за допомогою «мобільних валізок», які дозволяють надавати послугу у будь-якому зручному для клієнта місці, зчитувачам ID-паспортів, системі електронної черги та багато чого іншого.

Фахівці Програми EGAP надають консультації з питань впровадження інструментів електронної демократії на платформі e-DEM,  щодо запровадження у школах  електронних щоденників та журналів, навчання  із підвищення комп’ютерної грамотності, створення чат-ботів, інфокіосків тощо.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю