» » Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях відвідав Сновщину

Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях відвідав Сновщину

Вчора на Сновщині побував президент Фонду Східна Європа Віктор Лях разом з командою експертів. Вони оглянули як тривають будівельні роботи Дія.Центру, який будується за кошти Фонду в рамках проєкту Програми EGAP.

У громаді нині ЦНАП працює у будівлі, яку звели у 1903 році. Щодня він приймає близько 50 осіб і вже не відповідає сучасним вимогам. Тому за кошти швейцарсько-української Програми EGAP вирішено було збудувати «з нуля» новий сучасний Дія.Центр, де зручно і швидко жителі громади зможуть отримувати різні адміністративні послуги.

Що буде у Дія.Центрі?

У переліку:

– понад 240 адміністративних послуг,

– можливість попереднього запису,

– пандус та спеціальна вбиральня для людей з особливими потребами,

– простір для відвідувачів з дітьми,

–  безоплатний Wi-Fi,

– громадська приймальня міського голови.

А ще Дія.Центр стане енергонезалежним завдяки встановленню сонячних панелей на будівлі (СЕС).

Президент  Віктор Лях, комунікаційна менеджерка Вікторія Гладченко,  програмна менеджерка Віра Недзведська, технічний експерт Олег Масняк, регіональна координаторка у Чернігівській  області Юлія Масляна та  фахівчиня з програм ФСЄ Юлія Смаглюкова обговорили за круглим столом  з міським головою Олександром Медведьовим, керуючим справами (секретарем) виконкому Володимиром Карпенком та начальником відділу ЦНАП Лілією Терещенко потреби громади та подальшу співпрацю з Фондом. На цій зустрічі були присутні також керівник підрядної організації ТОВ «Аркон  БМЗ» (м.Городня) Володимир Волощук та інженер з технагляду Валерій Таргонський, які відповідають за будівництво Дія.Центру.

Дія.Центр – не єдиний проєкт Програми EGAP, який реалізується на Сновщині. Завдяки Фонду Східна Європа у Сновському ліцеї №1 облаштована STEM-лабораторія, де діти вчаться створювати роботів. Гості разом з міським головою побували у закладі, випробували клас робототехніки та відвідали кабінет біології, де теж є обладнання від Програми EGAP.

Нагадаємо, що також завдяки  співпраці з Програмою EGAP наш ЦНАП отримав нову комп’ютерну техніку, мобільну цифрову валізу,  сервер, SaveEcoBot та створено  чат-бот «Свої».

Ми вдячні Фонду Східна Європа за можливість розвивати нашу громаду!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю