» » Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради 

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради 

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Тридцять девята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

30 вересня  2019 року                      м. Сновськ                                        № ­­­16-39/VII

 

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради 

 

Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо передачі об’єктів комунальної власності, лист-погодження комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо приймання-передачі майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади;  відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII, статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання «Про затвердження Положення про порядок закріплення майна власності Сновської міської об’єднаної територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями  на правах оперативного управління та господарського відання» від 27 лютого 2017 року  № 36-3/VІІІ;  за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

  1. Передати безоплатно з балансу комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та закріпити за нею на праві оперативного управління майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади, розташоване за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Боровичі, вул. Зарічна, 12, а саме:

– котельню, 1980 року побудови, загальною площею 65,9 кв. м., балансовою (первісною) вартістю 1204,16 грн., балансовою (залишковою) вартістю  463,71 грн.

  1. КНП «Сновський ЦМПД» зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  1. Територіальному центру Сновської міської ради забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  1. Внести зміни до Договорів про закріплення майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на праві оперативного управління відповідно до вимог чинного законодавства України:

– від 17 березня 2017 року, зі змінами та доповненнями від 01 серпня 2018 року;

– від 02 січня 2018 року, зі змінами та доповненнями від 03 травня 2018 року.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора Територіальному центру соціального обслуговування Сновської міської ради Хоменко С.М. та на  постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова Виблов С.А.).

 

Міський голова                                                                                      О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply