» » Про безоплатну передачу майна комунальної  власності  об’єднаної територіальної громади з балансу Управління освіти на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності  об’єднаної територіальної громади з балансу Управління освіти на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ятдесят перша сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

29 вересня 2020 року                       м. Сновськ                                          № ­­­8-51/VII

 

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності  об’єднаної територіальної громади з балансу Управління освіти на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»

 Розглянувши клопотання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради щодо безоплатної передачі майна комунальної власності, згоду КНП «Сновська ЦРЛ»; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII), статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та закріпити за ним на праві оперативного управління майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади, а саме: автомобіль ВАЗ 210700-20, 2007 року випуску, реєстраційний номер СВ9063СВ, інвентарний номер 101510002, балансовою (первісною) вартістю 30 543,00 грн., балансовою (залишковою) вартістю 2 777,00 грн.
  2. Управлінню освіти зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. КНП «Сновська ЦРЛ» забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту О.Коваленко та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                                      О.МЕДВЕДЬОВ