» » Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу Управління освіти (Сновський ДНЗ №1) на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу Управління освіти (Сновський ДНЗ №1) на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок сьома сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

15 травня 2020 року                      м. Сновськ                                     № ­­­19-47/VII

 

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу Управління освіти (Сновський ДНЗ №1) на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»

 

Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, згоду Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII), статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (Сновський ДНЗ №1) на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади – картоплю в кількості 1,5 тонн на загальну суму 15 000,00 грн.
  2. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. КНП «Сновська ЦРЛ» забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту О.Коваленко та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ