» » Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»

Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                               м. Сновськ                                               № ­­­24-7/VIІI

 

Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»

 Розглянувши згоду комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № 7-12/VIII), статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання «Про затвердження Положення про порядок закріплення майна власності Сновської міської територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями на правах оперативного управління та господарського відання» від 27 лютого 2017 року  № 36-3/VІІІ; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на баланс комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради та закріпити за ним на праві господарського відання майно комунальної власності територіальної громади, а саме:

– навантажувач фронтальний марки CHANGLIN 936GT, 2020 року випуску, заводський номер LCL937HOLL1001334, реєстраційний номер 35976СВ, балансовою (первісною) вартістю 1 443 600,00 грн.

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

 

  1. КП «Сновська ЖЕД» забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови С.Силенка та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                                    Олександр  МЕДВЕДЬОВ