» » Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»

Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок сьома сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

15 травня 2020 року                                м. Сновськ                                             № ­­­16-47/VII

 

Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»

 

Розглянувши клопотання відділу господарського забезпечення міської ради, згоду комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року               №7-12/VIII), статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання «Про затвердження Положення про порядок закріплення майна власності Сновської міської об’єднаної територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями на правах оперативного управління та господарського відання» від 27 лютого 2017 року  № 36-3/VІІІ; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та закріпити на праві господарського відання майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади – причіп 2ПТС 6, 2019 року випуску, реєстраційний номер 33089СВ, заводський №04-022221, інвентарний номер 1015200122, балансовою (первісною) вартістю 184 910,00 грн.
  2. Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Комунальному підприємству «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Міському голові укласти договір про закріплення майна на праві господарського відання з начальником КП «Сновська ЖЕД» відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови С.Силенка та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ