» » Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД»

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

28 січня 2021 року                              м. Сновськ                                        № ­­­19-3/VIІI

 

Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД»

 

Розглянувши клопотання відділу культури і туризму щодо безоплатної передачі майна комунальної власності, згоду КНП «Сновський ЦПМД»; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня  2017 року №7-12/VIII, рішенням першої сесії міської ради 8 скликання від 27 листопада 2020 року № 3-1/VІІІ «Про внесення змін до назви міської ради», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу відділу культури і туризму Сновської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради та закріпити за ним на праві оперативного управління майно комунальної власності територіальної громади, а саме: будівлю колишнього Гвоздиківського сільського клубу, розташовану за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Гвоздиківка, вул. Неретіна, 4, 1960 року забудови, інвентарний номер 1013080, балансовою (первісною) вартістю 17000,00 грн., балансовою (залишковою) вартістю 100,00 грн.
  2. Відділу культури і туризму зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. КНП «Сновський ЦПМД» забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» О.Шарпан та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С. Виблов).

 

 

Міський голова                                                                              О.МЕДВЕДЬОВ