» » Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Сновської міської ради

Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

26 березня 2021 року                        м. Сновськ                                         № ­­­13-5/VIІI

 

Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Сновської міської ради

 

Розглянувши клопотання КНП «Сновський ЦПМД»; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № 7-12/VIII, статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на баланс Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області майно комунальної власності територіальної громади, а саме: частину будівлі колишнього Гвоздиківського сільського клубу, площею 297,92 кв. м., розташовану за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Гвоздиківка, вул. Неретіна, 4, 1960 року забудови, балансовою (первісною) вартістю 17000,00 грн. (14388,18 грн. – частини, що передається), балансовою (залишковою) вартістю 100,00 грн. (84,64 грн. – частини, що передається).
  2. Змінити цільове призначення та назву об’єкта нерухомого майна, що давно не використовується у своїй діяльності, з будівлі колишнього Гвоздиківського сільського клубу на нежитлову будівлю.
  3. КНП «Сновський ЦПМД» внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку із врахуванням зазначеного в пунктах 1-2 даного рішення.
  4. Сновській міській раді забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С. Виблов).

 

 

Секретар міської ради                                                                                Наталія САМОЙЛОВА