» » Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»       

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»       

-> сесія | 0

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перша сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

10 грудня 2020 року                     м. Сновськ                                   № ­­­27-1/VІІІ

 

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»       

 

Розглянувши клопотання відділу господарського забезпечення міської ради, згоду комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII), пунктом 31 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської  міської ради та закріпити за ним на праві оперативного управління майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади, а саме: плиту електричну кухонну ЕПК-6-ШБЕ в кількості 1 одиниці, інвентарний номер 1014800161, балансовою (первісною) вартістю 27 680,00 грн.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» М.Куценка та на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ