» » Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Будівництво м’ясокомбінату»  

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Будівництво м’ясокомбінату»  

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Десята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ

21 вересня 2021 року                   м. Сновськ                                 № ­­­10-10/VIІI

 

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Будівництво м’ясокомбінату»  

 

Розглянувши згоду комунального підприємства «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради щодо прийняття майна комунальної власності; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня      2017 року № 7-12/VIII), пунктом 31 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на баланс комунального підприємства «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради майно комунальної власності територіальної громади – незавершене будівництво ФАПу, балансовою (первісною) вартістю 7657,00 грн., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Займище.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  1. КП «Будівництво м’ясокомбінату» забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С. Виблов).

 

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ