» » Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

27 березня 2020 року                      м. Сновськ                                     № ­­­21-46/VII

 

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту

           

Розглянувши клопотання відділу господарського забезпечення міської ради щодо безоплатної передачі майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, згоду Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII), пунктом 31 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади – дрова в кількості 46 м. куб., первісною вартістю 49 094,06 грн.

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

 

  1. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту О.Коваленко та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                                О.МЕДВЕДЬОВ