» » Про безоплатну передачу об’єктів нерухомості з балансу відділу культури на баланс Сновської  міської ради

Про безоплатну передачу об’єктів нерухомості з балансу відділу культури на баланс Сновської  міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

27 листопада  2019 року                  м. Сновськ                                       № ­­­22-41/VII

 

Про безоплатну передачу об’єктів нерухомості з балансу відділу культури на баланс Сновської  міської ради 

Розглянувши подання відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо передачі об’єктів нерухомості комунальної власності об’єднаної територіальної громади;  відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII, статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила: 

  1. Передати безоплатно з балансу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади, а саме: нежитлову будівлю, 1925 року забудови, інвентарний номер 1013033, балансовою (первісною) вартістю 546 000 грн., балансовою (залишковою) вартістю 1000 грн.; сарай, 1944 року забудови, інвентарний номер 1013034, балансовою (первісною) вартістю 5000 грн., балансовою (залишковою) вартістю 500 грн., що розташоване за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, провул. Клубний, 1.
  2. Відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального майна та транспорту Аникієнко О.А. та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова Виблов С.А.).

 

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply