» » Про безпекову ситуацію на прикордонні

Про безпекову ситуацію на прикордонні

Сьогодні Сновщину відвідали начальник Чернігівської обласної військової адміністарції В’ячеслав Чаус, командувач ОК «Північ» бригадний генерал Дмитро Красильников та начальник Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко. Розмова йшла про виклики сьогодення, зокрема, безпекову ситуацію у прикордонні.

«Навіть в умовах воєнного стану область має продовжувати працювати. Навесні головне – посівна. Для прикордонних громад Чернігівщини – це великий виклик. Відтак, над цим питанням маємо попрацювати спільно: органи влади (ОВА, РВА, ТГ), аграрії, військові, ДСНС,» – зазначив В’ячеслав Анатолійович.

Ще одне не менш важливе – безпека цивільного населення. У прикордонних громадах гостро стоїть питання відселення з сіл, до яких «долітає», вглиб району.

Громади спільно з РВА повинні відпрацьовати евакуаційні маршрути та конкретні варіанти щодо розселення громадян.

Окрім того, мешканці громад також мають дбати про свою безпеку. Старости у взаємодії з відповідними службами мають посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборони відвідування лісів у прикордонній смузі у зв’язку з мінною небезпекою.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю