» » Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.

Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

 

27 травня 2021 року                              м. Сновськ                                            № 1­­­-7/VIII

 

Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.

 Розглянувши  заяву про складання депутатських повноважень депутата  Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Галини Іванівни, яка обрана по  виборчому округу № 3 від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»; відповідно до пункту 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; керуючись підпунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»; за погодженням постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Припинити достроково повноваження депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Галини Іванівни, яка обрана по виборчому округу № 3 від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ» у зв’язку з її особистою заявою про складання депутатських повноважень.

 

  1. Направити дане рішення до Сновської міської територіальної виборчої комісії Корюківського району Чернігівської області для прийняття рішення про обрання депутатом наступного за черговістю від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Н.Самойлову та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

Міський голова                                                                             Олександр МЕДВЕДЬОВ