» » Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради  8-го скликання Божка Г.Н.

Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради  8-го скликання Божка Г.Н.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

 

24 грудня 2020 року                       м. Сновськ                                       № 1-2/VІІІ

 

Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради  8-го скликання Божка Г.Н.

 

Розглянувши Постанову Сновської міської територіальної виборчої комісії № 72 (п. 1) про відмову від депутатського мандата депутата  Сновської міської ради 8-го скликання Божка Григорія Никифоровича, який обирався по єдиному  виборчому списку від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»; відповідно до пункту 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; керуючись підпунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»; за погодженням постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Припинити достроково повноваження депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Григорія Никифоровича, який обирався в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ» у зв’язку з його особистою заявою про відмову від депутатського мандата.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Н.Самойлову та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

 

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ