» » Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою ПСП ім.Ватутіна

Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою ПСП ім.Ватутіна

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 23 червня 2020 року                         м.Сновськ                                        №35-48/VII

 Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою ПСП ім.Ватутіна

        Розглянувши клопотання директора ПСП ім.Ватутіна про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України, ст.31 Закону України «Про оренду землі» та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Припинити право користування приватного сільськогосподарського підприємства ім.Ватутіна земельною ділянкою площею 32,8789 га, кадастровий номер 7425881000:04:000:1703, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населеного пункту с.Гірськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти з ПСП ім.Ватутіна додаткову угоду до договору оренди землі від 24.07.2018 року про припинення дії договору оренди землі шляхом його розірвання.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

  

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ