» » Про легалізацію заробітної плати та найманої праці

Про легалізацію заробітної плати та найманої праці

28 листопада в приміщенні Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості проведено засідання «круглого столу» на тему: «Легалізація заробітної плати та найманої праці».Участь у заході взяли головний державний інспектор праці Управління Держпраці в Чернігівській області Тетяна Черняк та  інспектор з праці юридичного відділу Сновської міської ради Валентин Сігута. В засіданні також брали участь соціальні партнери та роботодавці району.

Директор Сновської РФ Чернігівського обласного центру зайнятості Раїса Аникієнко ознайомила присутніх з метою та програмою проведення «круглого столу», розповіла про основні  проблеми та ризики у сфері зайнятості Сновського району, повідомила про вдосконалення системи надання послуг роботодавцям та нові технології підбору кадрів. Фахівці служби зайнятості надали роз’яснення роботодавцям щодо змісту соціальних послуг, які надаються державною службою зайнятості, ознайомили присутніх із сучасними інструменти регулювання ринку праці, новими важелями стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць, повідомили про механізм відшкодування компенсації роботодавцям витрат єдиного внеску.

Головний державний інспектор управління праці Тетяна Черняк в своїй доповіді зауважила на відповідальності за порушення законодавства з питань праці без належного оформлення, про зміни в законодавстві щодо даного питання та висловила сподівання, що роботодавці району будуть працевлаштовувати своїх найманих працівників належним чином та не порушувати норми чинного трудового законодавства, за які передбаченні чималі штрафи та дотримуватись соціальних гарантій працівників.

В обговоренні питання взяли участь  старший державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Менського управління Головного управління ДРС у Чернігівській області Валентина Шутько, начальник  управління  соціального захисту населення Сновської РДА Ольга Запорожець, головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Городнянського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Ірина Ільєнко, голова Сновської районної спілки підприємців «Фортеця» Василь Герасименко.

По завершенню заходу Раїса Аникієнко подякувала всім присутнім за участь у засіданні «круглого столу», в ході проведення якого всі присутні мали змогу задати питання та отримали на них вичерпні відповіді.

За інформацією Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Leave a Reply