» » Про мінну безпеку розповіли колективу ДП «Сновськрайагролісгосп»

Про мінну безпеку розповіли колективу ДП «Сновськрайагролісгосп»

У рамках інформаційної кампанії з мінної безпеки у Сновській громаді сьогодні відбулася зустріч представників міської ради з колективом ДП «Сновськрайагролісгосп». У прикордонній зоні діє заборона для населення ходити до лісу, але працівники лісництв свій робочий день майже щодня починають у  лісі. Тож завідувач сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій Марія Єфименко та начальник відділу інформвідділу Лариса Мартиненко провели з присутніми профілактично-роз`яснювальну роботу щодо небезпеки від мін і снарядів різного калібру, які не розірвалися і можуть лежати на території  угідь підприємства та на узбіччі лісових доріг. Зокрема, вони наголосили на тому, що про небезпечні знахідки треба повідомляти  служби «101» чи «102 і  ніколи не намагатися знешкоджувати  їх самим.

Виїзна група роздала  колективу ДП «Сновськрайагролісгосп»  інформаційні листівки та календарі на 2024 рік із зображенням протипіхотних і протитанкових мін та інформаційні плакати, які будуть розвішені у приміщені адмінбудівлі.

Життя, то найцінніше! Варто про це пам’ятати всім у наш непростий час, вчитися мінній безпеці самим і навчати своїх дітей та онуків.

Інформаційна кампанія з мінної безпеки у Сновській громаді стала можливою за підтримки  PROSTO та SALAR International

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради