» » Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на продовження орендних відносин з КНП «Сновський ЦПМД»        

Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на продовження орендних відносин з КНП «Сновський ЦПМД»        

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

27 березня 2020 року                      м. Сновськ                                     № ­­­18-46/VII

 

Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на продовження орендних відносин з КНП «Сновський ЦПМД»        

 

Розглянувши клопотання КНП «Сновський  ЦПМД» про продовження орендних відносин щодо майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, згоду КНП «Сновська ЦРЛ»; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методикою розрахунку орендної плати за майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та пропорцій її розподілу, Положенням про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженими рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24.10.2017 року № 4-12/VІІІ та №2-12/VІІІ; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

 

міська рада вирішила:

 

  1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин щодо майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з комунальним некомерційним підприємством «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області – частини будівлі поліклінічного відділення, загальною площею 813,6 кв. м., частини будівлі автогаражу, загальною площею 66,27 кв. м., частини будівлі 5-дверної, загальною площею 20,00 кв. м., металевого гаражу, загальною площею 24,00 кв. м., розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Спортивна, 21 терміном на 10 місяців 5 днів з 26 лютого 2020 року по 31 грудня 2020 року включно (відповідно до пункту 3 статті 631 Цивільного кодексу України).

 

  1. КНП «Сновська ЦРЛ» здійснити заходи, пов’язані з передачею вищевказаного майна в оренду відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

  1. Встановити КНП «Сновський ЦПМД» плату за оренду майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення, у розмірі 1 (однієї) гривні на рік, протягом всієї дії орендних відносин.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» О.Шарпан та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                                                  О.МЕДВЕДЬОВ