» » Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченка В.Й.

Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченка В.Й.

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

11 лютого 2020 року                     м.Сновськ                                              № 17

Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченка В.Й.

Розглянувши заяву громадянина  Шевченка Анатолія Володимировича, щодо влаштування його батька  Шевченка Володимира Йосиповича до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання, враховуючи згоду директора КУ  «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради Хоменко С.М., керуючись п.п.2 п.б) ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл КУ «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради на постійне влаштування до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання в с.Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області, Шевченка Володимира Йосиповича ******** року народження, який проживає за адресою: вул. *******, *****,  м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області, інвалід ІІ групи, за станом здоров’я  потребує стороннього догляду.
  1. Взяти до уваги те, що сини Шевченко М.В. та Шевченко А.В. проживають в Росії та республіці Білорусь, забрати батька не мають можливості.
  1. Контроль за виконання розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ