» » Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради

Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20 вересня 2019 року                      м.Сновськ                                              № 101

 

Про надання дозволу  на постійне проживання в стаціонарному відділенні КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради

 

Розглянувши клопотання в.о. старост с.Нові Боровичі, с.Чепелів, Сновське, Є.Рудня, Михайлівка, щодо влаштування Проценко  Надію Іванівну та Король Любов Панасівну жительок с.Нові Боровичі, с.Михайлівка до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання, враховуючи згоду директора КУ  «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Хоменко С.М, керуючись п.п.2 п.б) ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл КУ «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради на постійне влаштування до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання в с.Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області, Проценко Надію Іванівну 01.02.1950 року народження, яка проживає в с.Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області таза станом здоров’я потребує постійного, стороннього догляду.
  1. Взяти до уваги те, що син, Проценко Віталій Леонідович 1972 року народження проживає разом з матір’ю, не працює, зловживає спиртними напоями, догляд за матір’ю не здійснює, дочка, Проценко Тетяна Леонідівна 1976 року народження та син Проценко Олександр Леонідович 1989 року народження проживають в с.Нові Боровичі за іншою адресою, постійної роботи не мають, зловживають спиртними напоями, належної уваги матері не приділяють.
  1. Надати дозвіл КУ «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради на постійне влаштування до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання в с.Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області, Король Любов Панасівну 25.08.1944 року народження, яка проживає в с.Михайлівка, Сновського району, Чернігівської області.
  1. Взяти до уваги те, що син, Чернявський Михайло Миколайович 1985 року народження проживає разом з матір’ю, не працює, зловживає спиртними напоями, схильний до сварок у колі сім’ї, догляд за матір’ю не здійснює, син Король Олег Миколайович 1973 року народження перебуває у місцях позбавлення волі та син Король Максим Миколайович 1979 року народження  проживає в с.Суничне, Сновського району, Чернігівської області, догляд за матір’ю не здійснює.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply