» » Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Гаха І.О.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Гаха І.О.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                            м.Сновськ                                           38-50/VII

  

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Гаха І.О.

 

Розглянувши заяву Гаха Ігоря Олександровича про намір придбати у власність земельну ділянку, що перебуває у нього в оренді на підставі Договору оренди від 14.11.2006 року, на якій розміщена нежитлова будівля(магазин), що належать йому на праві приватної власності, враховуючи його згоду на сплату авансового внеску в рахунок ціни земельної ділянки, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,0154 га кадастровий номер 7425810100:02:020:0061 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою м.Сновськ.

 

  1. Доручити міському голові Медведьову О.О. укласти від імені ради договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

 

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ