» » Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Рудика Д.П.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Рудика Д.П.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Четверта сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

25 лютого 2021 року                            м.Сновськ                                           41-4/VIII    

  

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Рудика Д.П.

 

Розглянувши заяву Рудика Дмитра Петровича про намір придбати у власність земельну ділянку, що перебуває у нього в оренді на підставі Договору оренди від 30.12.2020 року, на якій розміщена нежитлова будівля, що належать йому на праві приватної власності, враховуючи його згоду на сплату авансового внеску в рахунок ціни земельної ділянки, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,4700 га кадастровий номер 7425884000:01:000:0946 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою с.Нові Боровичі.

 

  1. Доручити міському голові Медведьову О.О. укласти від імені ради договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Секретар міської ради                                                                     Н.САМОЙЛОВА