» » Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Сильченка В.В.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Сильченка В.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шоста сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 23 квітня 2021 року                         м.Сновськ                                           №37-6/VIII

  Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Сильченка В.В.

Розглянувши заяву Сильченка Володимира Вікторовича про намір придбати у власність земельну ділянку, що перебуває у нього в оренді на підставі Договору оренди від 30.12.2020 року, на якій розміщені об’єкти нерухомості, що належать йому на праві приватної власності, враховуючи його згоду на сплату авансового внеску в рахунок ціни земельної ділянки, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 1,0000 га кадастровий номер 7425810100:03:015:0088 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств за адресою м.Сновськ.

 

  1. Доручити секретарю міської ради Самойловій Н.В. укласти від імені ради договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

  

Міський голова                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ