» » Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки ДП «УКРСПИРТ» 

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки ДП «УКРСПИРТ» 

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                          м.Сновськ                                          №62-1/VIII

  

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки ДП «УКРСПИРТ» 

 

            Відповідно до статті 17 Закону України «Про основи містобудування»,  статей 10, 19, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-4:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року № 290, враховуючи клопотання ДП «УКРСПИРТ» щодо надання дозволу на розроблення детального плану території для забудови земельної ділянки в межах населеного пункту с.Нові Боровичі по вул.Заводська, за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Надати дозвіл Державному підприємству «УКРСПИРТ» на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га, в складі сформованої земельної ділянки площею 5,67 га кадастровий номер 7425884000:01:000:0834 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02) в межах населеного пункту с.Нові Боровичі Корюківського району.
  2. Виконавчому комітету Сновської міської ради після виготовлення детального плану території провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні згідно чинного законодавства, після чого подати детальний план території на затвердження на сесії Сновської міської ради Корюківського району.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                       О.МЕДВЕДЬОВ