» » Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам

-> сесія | 0

 УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорокова сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ

 

29 жовтня 2019 року                         м.Сновськ                                     №15-40/VII

 

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в межах населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а : 

  1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва (01.07) громадянам: 
  • Мірошниченко Зінаїда Миколаївна орієнтовною площею 1,5000 га за межами населеного пункту м.Сновськ строком на 49 років;
  • Загуменному Валентину Миколайовичу орієнтовною площею 1,0000 га за межами населеного пункту с.Тихоновичі строком на 49 років.

 

  1. Громадянам замовити в землевпорядній організації проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та подати їх на затвердження на сесії міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                          О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply