» » Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду Тєлєгіну С.І.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду Тєлєгіну С.І.

-> сесія | 0

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

27 листопада 2019 року                    м.Сновськ                                        №27-41/VII

  

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду Тєлєгіну С.І.

 

Розглянувши заяву Тєлєгіна Сергія Івановича про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, на яких знаходяться об’єкти нерухомості, що належать йому на праві приватної власності, а саме: склад холодної комори, клуня та зерносклад розташованих за межами населеного пункту с.Великий Щимель по вул..Центральна, 18м та лісопильний цех розташований за межами населеного пункту с.Великий Щимель по вул.Центральна, 18е, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст.12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду строком на 25 років Тєлєгіну Сергію Івановичу:

– орієнтовною площею 0,7547 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) по вул.Центральна, 18м за межами населеного пункту с.Великий Щимель Сновського району Чернігівської області;

– орієнтовною площею 1,0000 га для ведення розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) по вул.Центральна, 18е за межами населеного пункту с.Великий Щимель Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Тєлєгіну С.І. замовити в землевпорядній організації проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та подати їх на затвердження на сесії міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань урегулювання земельних відносин та охорони навколишнього  природного середовища (голова Пискун В.А.).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply