» » Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м.Сновськ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м.Сновськ

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Одинадцята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

28 жовтня 2021 року                      м.Сновськ                                    №24-11/VIII

                        

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м.Сновськ

 

Враховуючи рішення Сновської міської ради 10 сесія 8 скликання від 21.09.2021 року №1-10/VIII «Про затвердження Генерального плану та плану зонування м.Сновськ Чернігівської області», за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 173, 174, 175  Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 46 Закону України «Про землеустрій»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області згідно розробленої та затвердженої містобудівної документації «Генеральний план м.Сновськ Чернігівської області» та «План зонування території м.Сновськ Чернігівської області».

 

  1. Сновській міській раді замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою та подати його на затвердження згідно вимог чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                                Олександр МЕДВЕДЬОВ