» » Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПСП ім.Ватутіна

Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПСП ім.Ватутіна

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                          м.Сновськ                                        №21-50/VII

  

Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПСП ім.Ватутіна

 

Розглянувши клопотання Приватного сільськогосподарського виробництва ім.Ватутіна про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, на яких знаходяться об’єкти нерухомості, що належать їм на праві приватної власності та розташовані за межами населеного пункту с.Нові Боровичі, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст.12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а: 

  1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 25 років Приватного сільськогосподарського виробництва ім.Ватутіна орієнтовною площею 26,3067 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) за межами населеного пункту с.Нові Боровичі Сновського району Чернігівської області.
  1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 25 років Приватного сільськогосподарського виробництва ім.Ватутіна орієнтовною площею 6,1924 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) за межами населеного пункту с.Нові Боровичі Сновського району Чернігівської області.
  1. ПСП ім.Ватутіна замовити в землевпорядній організації проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та подати їх на затвердження на сесії міської ради.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань урегулювання земельних відносин та охорони навколишнього  природного середовища (голова Пискун В.А.).

  

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ