» » Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів»

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 23 квітня 2021 року                        м.Сновськ                                      №23-6/VIII

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «Чернігівське обласне об’єднання  церков євангельських християн-баптистів»

Розглянувши клопотання релігійної організації «ЧООЦ ЄХБ» про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки їм у постійне користування з метою збільшення земельної ділянки в м.Сновськ по вул.Гастело, 3а, що знаходиться у них в приватній власності, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 92, 116, 122, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

  1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів» орієнтовною площею 0,0700 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.
  2. Релігійній організації «ЧООЦ ЄХБ» замовити в землевпорядній організації виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати його на затвердження на сесії міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ