» » Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                     м.Сновськ                                   №29-7/VIII

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши клопотання ПСП «Яна Плюс», за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, відповідно до статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Надати приватному сільськогосподарському підприємству «Яна Плюс» дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж невитребуваних земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) та на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж щодо земельних ділянок, які належать померлим громадянам та строк прийняття у спадщину спадкоємцями сплинув, з метою збереження спадкового майна до прийняття спадщини спадкоємцями або набрання законної сили рішенням суду про визнання спадщини відумерлою та врегулювання суспільних відносин спрямованих на забезпечення охорони спадкового майна для оформлення права користування на умовах оренди, а саме:

– орієнтовною площею 471,7607 га, розташованих за межами населеного пункту с.Гірськ (згідно з додатком 1),

– орієнтовною площею 347,3499 га, розташованих за межами населеного пункту с.Нові Млини (згідно з додатком 2),

– орієнтовною площею 491,6400 га, розташованих за межами населеного пункту с.Жовідь (згідно з додатком 3),

– орієнтовною площею 62,2819 га, розташованих за межами населеного пункту с.Жовідь (згідно з додатком 4),

– орієнтовною площею 42,2029 га, розташованих за межами населеного пункту с.Смяч (згідно з додатком 5),

– орієнтовною площею 518,0000 га, розташованих за межами населеного пункту с.Старі Боровичі (згідно з додатком 6) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Сновської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. ПСП «Яна Плюс» замовити в землевпорядній організації технічну документацію із землеустрою та подати її на затвердження на сесії міської ради.

 

  1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                      Олександр МЕДВЕДЬОВ