» » Про надання дозволу на розроблення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

-> сесія | 0

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

 23 червня 2020 року                     м.Сновськ                             24-48/VII

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

      Розглянувши клопотання директора ТОВ «Гетьманське», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 17, 371, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,

міська рада в и р і ш и л а:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Гетьманське» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для оформлення права користування земельними ділянками (проектні польові дороги) на умовах оренди загальною орієнтовною площею 80,00 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться за межами населених пунктів с.Сновське та с.Чепелів на території Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Сновській міській раді оформити та укласти договір оренди земельних ділянок з ТОВ «Гетьманське» у місячний термін.

 

  1. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

  

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ