» » » Про надання дозволу на укладання договору  дарування земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини

Про надання дозволу на укладання договору  дарування земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

3 червня 2024 року

 

м. Сновськ                               № 78

Про надання дозволу на укладання договору  дарування земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини

 

Розглянувши заяву громадянина *******************************, адреса реєстрації: м. Чернігів, вул. ****************************, про надання дозволу на укладення договору дарування, за яким подарувати своїй малолітній донці ********************************, ************ року народження, земельні ділянки, керуючись ст. 32 п. «б» пп. 7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», ст. 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, враховуючи згоду матері ******************************** та рішення Комісії з питань          захисту прав дитини Сновської міської ради від 23.05.2024 року № 14,                              з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Надати дозвіл громадянину ************************************** (паспорт *******************, виданий ********************* Новозаводським РВ у м. Чернігові УДМС України в Чернігівській області), адреса реєстрації: м. *****************************************, на укладення договору дарування, за яким подарувати:

– земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га, кадастровий номер ******************************, що розташована на території  ************ сільської ради Чернігівського району Чернігівської області та належить заявнику на праві приватної власності згідно свідоцтва про право на спадщину за законом, виданого ******************* року  *********;

– земельну ділянку для індивідуального садівництва площею 0,12 га, кадастровий номер ********************************, що розташована на території ********************** сільської ради Чернігівського району Чернігівської області та належить заявнику на праві приватної власності згідно свідоцтва про право на спадщину за законом, виданого ***************

 

– …

 

 

…, оскільки це відповідає інтересам дитини.

 

  1. Надати дозвіл ***********************, ********** року народження, (паспорт № **************, виданий ************** року органом *******), адреса реєстрації: Чернігівська область, Корюківський район, *******************************, на укладення договору дарування, за яким прийняти в дар на ім’я малолітньої доньки ***************, ********************** року народження, вищезазначені земельні ділянки; та на реєстрацію права власності отриманого в дар майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, оскільки це відповідає інтересам дитини.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                   Наталія Авдієвська