» » » Про надання дозволу ********************  на відчуження (дарування) житлового будинку та земельної ділянки

Про надання дозволу ********************  на відчуження (дарування) житлового будинку та земельної ділянки

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

06 червня 2024 року

 

м. Сновськ                               №   83

Про надання дозволу ********************  на відчуження (дарування) житлового будинку та земельної ділянки

 

Розглянувши заяву громадянина ****************************, адреса реєстрації: вул. *************************************, с. ****************Корюківського району Чернігівської області, про надання дозволу на відчуження (дарування) житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, який належить заявнику на праві приватної власності (договор купівлі-продажу від 14.06.2012 року № *****); а також земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2163 га, кадастровий номер *************************, (свідоцтво про право власності від *************** року № ***************, які знаходяться за вищевказаною адресою, своїй дружині *********************, та вивчивши надані документи, встановлено, що на даний час у будинку зареєстровані та проживають малолітні діти заявника ****************************, *************** року народження, та ***************************, ***************** року народження.

Керуючись ст. 32 п. «б» пп. 7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», ст. 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 23.05.2024 року № 15,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Надати дозвіл громадянину ************************************ (паспорт ******************, виданий 28.12.2001 року Щорським РВ УМВС України в Чернігівській області), адреса реєстрації: вул. ********************************* Корюківського району Чернігівської області, на відчуження (дарування) житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, а також земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2163 га, кадастровий номер ***************, які знаходяться за адресою: **************************,

 

с. Гвоздиківка Корюківського району Чернігівської області, своїй дружині ****************** (паспорт *********************, виданий 21.09.2013 року Щорським РС УДМС України в Чернігівській області), оскільки це не порушує прав малолітніх дітей *************************, *************** року народження, та *********************, **************** року народження.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ