» » » Про надання дозволу **************** на відчуження (дарування) житлового будинку

Про надання дозволу **************** на відчуження (дарування) житлового будинку

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

08 лютого 2024 року

 

м. Сновськ                                  № 11

Про надання дозволу **************** на відчуження (дарування) житлового будинку

 

Розглянувши заяву громадянина ******************, адреса проживання: вул. ******************************** Чернігівської області, про надання дозволу на відчуження (дарування) житлового будинку № **** по вул. ********************************* Чернігівської області, своєму сину *****************************, та вивчивши надані документи, встановлено, що на підставі договору купівлі-продажу від 26.03.1996 року № ***** зазначений будинок належить заявнику на праві приватної власності.

На даний час у будинку зареєстрована та проживає малолітня дитина **************************, ***************** року народження.

Керуючись ст. 32 п. «б» пп. 7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», ст. 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 31.01.2024 року № 1,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Надати дозвіл громадянину ********************** (паспорт НК ***************, виданий ************ року Щорським РВ УМВС України в Чернігівській області), адреса проживання: вул. ********************. ******** Чернігівської області, на відчуження (дарування) житлового будинку за адресою: вул. ******************************** Чернігівської області, своєму сину ******************************* (паспорт НК **************, виданий ***************року Щорським РВ УМВС України в Чернігівській області), оскільки це не порушує прав та відповідає інтересам малолітньої *******************************, ********** року народження, яка зареєстрована та фактично проживає у зазначеному будинку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ