» » Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації

Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

25 лютого 2021 року                      м. Сновськ                                     № 10-4/VІІІ

Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. Надати дозвіл Сновській міській раді на проведення вишукувальних робіт для виготовлення проєктної документації по реконструкції об’єкту «Стадіонний комплекс в м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області».

 

  1. Надати дозвіл Сновській міській раді на проєктні роботи по об’єкту «Стадіонний комплекс в м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області», а саме: виготовлення проєктної документації робочого проєкту «Реконструкція стадіонного комплексу в м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області з виділенням черговості: І, ІІ та ІІІ черги».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Г.Гукун).

 

 

Секретар міської ради                                                        Н.САМОЙЛОВА