» » Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходяться в оренді Короля О.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходяться в оренді Короля О.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                         м.Сновськ                                          №23-48/VII

  

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходяться в оренді Короля О.В.

 

Розглянувши заяву Короля Олега Володимировича про надання дозволу на поділ земельної ділянки, що знаходяться у нього в оренді, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Надати дозвіл Королю Олегу Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2119 га кадастровий номер 7425810100:01:007:0039 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Я.Мудрого (бувша вул.Крупської), 9б в м.Сновськ на дві окремі земельні ділянки: орієнтовною площею 0,1058 га та орієнтовною площею 0,1061 га без зміни їх цільового призначення.

 

  1. Громадянину Королю О.В. замовити в землевпорядній організації виготовлення технічної документації із землеустрою та подати її на затвердження на сесії міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ