» » Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Анищенка С.Ф. та Андросенко І.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Анищенка С.Ф. та Андросенко І.А.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                          м.Сновськ                                          №21-6/VIII

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Анищенка С.Ф. та Андросенко І.А.

Розглянувши заяву Анищенка Сергія Федоровича та Андросенко Ірини Анатоліївни про надання дозволу на поділ земельної ділянки, що знаходиться у них в оренді, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Надати дозвіл Анищенку Сергію Федоровичу та Андросенко Ірині Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га кадастровий номер 7425810100:03:004:0099 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Сновськ на дві окремі земельні ділянки: орієнтовною площею 0,0500 га та орієнтовною площею 0,0500 га без зміни їх цільового призначення.

 

  1. Громадян замовити в землевпорядній організації виготовлення технічної документації із землеустрою та подати її на затвердження на сесії міської ради.

 

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

  

 Міський голова                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ