» » Про надання дозволу на зміну статусу частин житлового будинку 

Про надання дозволу на зміну статусу частин житлового будинку 

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

08 вересня 2020 року                            м.Сновськ                                                    № 86

 

Про надання дозволу на зміну статусу частин житлового будинку 

 

Розглянувши заяви громадян  щодо зміни статусу частин житлового будинку, керуючись п.п.9 п.а) ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

  1. Змінити статус 1/2 частини житлового будинку в двохквартирному житловому будинку № 69 по вул.Миру в м.Сновськ, власником якої є Пушкар Наталія Ігорівна ******* р.н. (згідно свідоцтва про право на спадщину за законом від *******р. зареєстровано в реєстрі за № *******), на квартиру та присвоїти нововизначеному об’єкту нерухомого майна поштову адресу: м.Сновськ, вул. *******, Сновського району, Чернігівської області;
    • Взяти до уваги те, що вищезазначена квартира відокремлена глухою стіною, має окремий вхід та самостійні комунікації, згідно технічної документації є квартирою № 2.

 

  1. Змінити статус 1/2 частини житлового будинку в двохквартирному житловому будинку № *******в м.Сновськ, власником якої є Сухомлин Євгеній Ігорович *******р.н. (згідно свідоцтва про право на спадщину за законом від *******р. зареєстровано в реєстрі за № *******), на квартиру та присвоїти нововизначеному об’єкту нерухомого майна поштову адресу: м.Сновськ, *******, Сновського району, Чернігівської області;
    • Взяти до уваги те, що вищезазначена квартира відокремлена глухою стіною, має окремий вхід та самостійні комунікації, згідно технічної документації є квартирою № 1.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Силенка С.В.

 

Міський голова                                                                                     О. МЕДВЕДЬОВ