» » Про надання дозволу орендодавцям майна комунальної власності на зменшення орендної плати під час карантину

Про надання дозволу орендодавцям майна комунальної власності на зменшення орендної плати під час карантину

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок сьома сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

15 травня 2020 року                              м. Сновськ                                             № ­­­12-47/VII

 

Про надання дозволу орендодавцям майна комунальної власності на зменшення орендної плати під час карантину

 

Розглянувши клопотання орендодавців майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади; з метою підтримки орендарів комунального майна у зв’язку із встановленням карантину і обмежувальних заходів у своїй діяльності (для попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19); відповідно до статті 762 Цивільного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Встановити, що з 01.04.2020 року до моменту початку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання (орендарями) нарахування орендної плати для орендарів майна комунальної власності Сновської об’єднаної територіальної громади, котрі не здійснюють свою діяльність в зазначений період, здійснюється у розмірі 50 % від суми нарахованої орендної плати орендарям (крім суб’єктів господарювання, робота яких не заборонена згідно нормативних актів у зв’язку з введенням карантину).
  2. Надати дозвіл орендодавцям майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади здійснювати відповідні коригування розрахунків по договорах оренди (у разі надходження відповідної заяви орендаря) у відповідності до пункту 1 даного рішення.
  3. Встановити, що дія цього рішення не поширюється на договори оренди комунального майна, щодо яких встановлено оренду плату у розмірі 1 гривні на рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ