» » Про надання одноразової матеральної допомоги

Про надання одноразової матеральної допомоги

Україна

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

20 вересня 2019року                               м.Сновськ                                       № 107

 

Про надання одноразової матеральної допомоги

Розглянувши заяви та відповідні документи громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги, як таким, що потрапили в скрутні життєві обставини, відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням 30 сесії  міської ради 7 скликання  від 21.12.2018 року, керуючись ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в : 

 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Козію Віталію Івановичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Куценку Сатаніславу Борисовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Гірськ, Сновського району, Чернігівської області Соленок Юлії Валеріївні, як такій, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Скоробагатько Ларисі Ігорівні, як такій, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Ковалю Сергію Петровичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн. та на лікування  в розмірі  1500 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Мартиненко Ніні Олександрівні на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 13.09.2019 року в розмірі 2000 грн.
 7. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Попільня, Сновського району, Чернігівської області Проценко Тамарі Василівні на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 08.07.2019 року в розмірі 2000 грн.
 8. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Єнькова Рудня, Сновського району, Чернігівської області Скрипкарь Любові Григорівні на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 13.08.2019 року в розмірі 2000 грн.
 9. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Булденко Валентині Костянтинівні на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 24.08.2019 року в розмірі 2000 грн.
 10. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Хлопенюку Володимиру Васильовичу на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 13.08.2019 року в розмірі 2000 грн.
 11. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м. Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Грішановій Олені Леонідівні, як такій, що поховала свого чоловіка Грішанова Олександра Михайловича, який помер  08.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 12. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м. Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Мартиненко Тамарі Олексіївні, як такій, що поховала свою сестру Святко Ірину Олексіївну, яка померла  08.2019 року та на день смерті ніде не працювала, в розмірі  1000  грн.
 13. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с. Петрівка, Сновського району, Чернігівської області Аксьоненку Василю Петровичу, як такому, що поховав свого брата Аксьоненка Сергія Петровича, який помер  08.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 14. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с. Петрівка, Сновського району, Чернігівської області Вижгородьку Михайлу Володимировичу, як такому, що поховав свою матір Вижгородько Віру Михайлівну, яка померла  07.2019 року та на день смерті ніде не працювала, в розмірі  1000  грн.
 15. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с. Гірськ, Сновського району, Чернігівської області Денисенко Любові Олександрівні, як такій, що поховала свого брата Кухаренка Миколу Володимировича, який помер  08.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 16. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Криволапу Олександру Михайловичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування його матері Криволап Олександрі Іванівни в розмірі 300 грн.
 17. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області Пушкарю Олександру Васильовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с. Тихоновичі, Сновського району, Чернігівської області Колишак Любові Анатолівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 700 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Мартиненеко Ніні Олександрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування її чоловіка Мартиненка Петра Миколайовича в розмірі 1500 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с. Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області Аникієнку Сергію Вікторовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с. Рогізки, Сновського району, Чернігівської області Терещенко Григорію Олександровичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Ланг Тетяні Григорівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Шевченко Марії Миколаївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 500 грн.
 7. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Шломі Леоніду Михайловичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 8. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с. Тихоновичі, Сновського району, Чернігівської області Ткач Наталії Петрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 9. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області Кондратенку Івану Миколайовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 10. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с. Жовідь, Сновського району, Чернігівської області Кручко Ганні Сергіївніі, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн. Матеріальна допомога перераховується на рахунок сина Кручка Юрія Вікторовича.
 11. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області, Тулупу Миколі Миколайовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування його доньки Тулуп Уляни Миколаївни в розмірі 1500 грн.
 12. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області Тулупу Вадиму Валерійовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування його матері Тулуп Світлани Миколаївни в розмірі 1500 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Петльованій Ганні Іванівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 300 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Данильченку Миколі Давидовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Мусієнку Михайлу Яковичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Акуленку Миколі Микитовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500  грн.
 5. Розгляд звернення жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Сентябрьової Ольги Миколаївни, перенести на наступне засідання для розгляду після обстеження комісією.
 6. Розгляд звернення жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Баги Ніни Леонідівни, перенести на наступне засідання для розгляду після обстеження комісією.
 7. Відмовити в наданні одноразової матеріальної допомоги жителю с.В.Щимель Сновського району, Чернігівської області Леонтьєву Сергію Дмитровичу, так як відповідно до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки, матеріальна допомога для підготовки дітей до школи не передбачена.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Виблову С.А.

 

 

Міський голова                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply