» » Про надання одноразової матеріальної допомоги

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

18 грудня 2020 року                                  м.Сновськ                                             № 16

 

Про надання одноразової матеріальної допомоги

 

Розглянувши заяви та відповідні документи громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги,як таким, що потрапили в скрутні життєві обставини,відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням 30 сесії  міської ради 7 скликання  від 21.12.2018 року, керуючись ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радив и р і ш и в :

 

 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Стара Рудня Корюківського району, Чернігівської області Пятковській Лідії Федорівнві, на відновлення господарських будівель, які були пошкодженні під час буревію 17.09.2020 р. в розмірі 1500 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Нові Боровичі Корюківського району, Чернігівської області Гук Марії Володимирівні, як такій, що поховала свого брата Гломозду Святослава Вікторовича, який помер  09.2020  року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ Корюківського району, Чернігівської області Кожемяці Інгі Миколаївні, як такій, що поховала свого батька Литвиненка Миколу Олександровича, який помер  10.2020  року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Кучинівка Корюківського району, Чернігівської області Кривенку Сергію Леонідовичу, як такому, що поховав батька Кривенка Леоніда Григоровича, який  помер 15.11.2020  року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Туря, Корюківського району, Чернігівської області Виловатому Олександру Анатолійовичу , як такому, що поховав брата Виловатого Сергія Анатолійовичаа, який помер 08.06.2020  року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Кучинівка, Корюківського району, Чернігівської області Ковалевському Віктору Івановичу , як такому, що поховав дружину Ковалевську Тетяну Миколаївну, яка померла 31.10.2020  року та на день смерті ніде не працювала, в розмірі  1000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Заріччя, Корюківського району, Чернігівської області Петренку Василю Петровичу, як такому, що поховав брата Петренка Петра Петровича, який помер 12.12.2020  року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Жумі Парасковій Михайлівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі,  в розмірі 2000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Нові Боровичі, Корюківського району, Чернігівської області, Аникієнку Віктору Івановичу, як такому, що опинився в скрутному становищі,  в розмірі 2000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області, Починок Миколі Васильвичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, в розмірі 2000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Зимі Валентині Василівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі,  в розмірі 2000 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Стара Рудня, Корюківського району, Чернігівської області Маховській Ніні Ананіївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 700 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Потаповій Тетяні Борисівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування чоловіка в розмірі 2000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Смяч, Корюківського району, Чернігівської області, Фабриці Івану Івановичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Займище, Корюківського району, Чернігівської області Ткаченко Валентині Анатоліївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування доньки в розмірі 1000 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Коваленко Світлані Іванівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Підлісній Людмилі Андріїввні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Лука, Корюківського району, Чернігівської області Котєнковій Наталії Миколаївні , як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування матері в розмірі 1000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Кучинівка, Корюківського району, Чернігівської області Цап Тетяні Петрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.В.Щимель, Корюківського району, Чернігівської області, Письменному Анатолію Ігнатовичу як такому, що опинився в скрутному становищі, на  лікування в розмірі 1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Кучинівка, Корюківського району, Чернігівської області Шиш Оксані Миколаївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування чоловіка в розмірі 1500 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Зелецькій Валентині Миколаївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Клименко Анастасії Миколаївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 7. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Тихоновичі, Корюківського району, Чернігівської області Пархоменко Валентині Іванівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 8. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тихоновичі, Корюківського району, Чернігівської області, Коноваленку Андрію Вікторовичу як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 9. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Сігуті Ганні Хомівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 800 грн.
 10. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Нові Боровичі, Корюківського району, Чернігівської області Дяговець Тамарі Степанівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 2000 грн.
 11. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області, Юрченку Василю Миколайовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 12. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Середі Наталії Іванівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 13. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Захарченко Ірині В’ячеславівні , як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 14. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки сТуря, Корюківського району, Чернігівської області Роговенко Марії Григорівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 700 грн.
 15. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області, Зенченку Володимиру Яковичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 16. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Тихоновичі, Корюківського району, Чернігівської області Будлянській Наталії Валеріївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 17. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тихоновичі, Корюківського району, Чернігівської області, Дубовку Артему Павловичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 18. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Сновське, Корюківського району, Чернігівської області Радибеді Аліні Анатоліївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1500 грн.
 19. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області Маренець Нелі Порфирівні як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 20. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області, Михайлику Денису Володимировичу, учаснику АТО, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 2000 грн.
 21. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Тихоновичі, Корюківського району, Чернігівської області Мурасі Надії Федосіївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.

 

 1. Відмовити Синюті Сергію Андрійовичу, в зв’язку з недостатньою кількістю документів.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Виблову С.А.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                        О.МЕДВЕДЬОВ